Glazurnik – płytkarz

Agencja GSU INTER-WORK (cert. nr 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: różne miejscowości na terenie Holandii

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Stawka: 440- 480 € netto/ tyg

OPIS STANOWISKA:

Praca dla wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Praca w Holandii, w różnych miejscach. Doświadczenie w pracy w charakterze glazurnika będzie dodatkowym atutem, który pozwala na wynegocjowanie lepszego wynagrodzenia.

WYMAGANIA:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– komunikatywna znajomość język angielskiego / niemieckiego / holenderskiego
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
– mile widziane własne narzędzia
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

– legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
– atrakcyjne wynagrodzenie – 440 € netto / tyg.
nieodpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
– posiadasz doświadczenie w pracy glazurnika/ kafelkarza na terenie Holandii? oferujemy Ci zatem wynagrodzenie  480€ netto/ tyg