Hostessa / Pracownik kasyna

Agencja GSU INTER-WORK (cert. nr 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Malta

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Stawka: 1100€ brutto/ miesięcznie

Opis stanowiska

Szukamy osób chętnych do pracy w kasynie na Malcie. Praca w systemie 3 zmianowym, praca również w weekendy i święta. Zapewniamy przeszkolenie i całkowite przygotowanie do pracy.

Wymagania

  • brak widocznych tatuaży
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • dostępność na okres min. 10 miesięcy

Oferujemy

  • 1105 € miesięcznie brutto
  • możliwość wzrostu wynagrodzenia do 1600 € brutto miesięcznie
  • wdrożenie do pracy- nie wymagamy doświadczenia!
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • jeden posiłek w ciągu dnia pracy + dostęp do przekąsek, kawy, herbaty, napoi
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy sezonowej lub podjęcia stałej współpracy