Pracownik produkcji spożywczej

Agencja GSU INTER-WORK (cert. nr 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lelystad

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Stawka: 11.66€/h brutto + dodatki

Opis oferty:

Poszukujemy pracowników do firmy zajmującej się przygotowywaniem posiłków dla linii lotniczych i placówek służby zdrowia.

Działy:

Dział 1 gdzie twoje obowiązki to:

  • Uzupełnianie maszyn składnikami posiłków
  • Zwracanie pustych wózków do zmywalni
  • Utrzymywanie własnego stanowiska pracy w czystości

Dział 2:

  • Pracownik na taśmie/linii montażowej,
  • głównie praca na stojącą,
  • zadania na linii są naprzemienne, napełnianie tacek składnikami posiłków,
    sprawdzanie wagi

Temperatura na hali 15- 20 stopni.

Dodatki:
Zmianowy:
Pon – Pt | 06:00 – 18:00 | 100 % | Stawka 11.66 euro brutto.
Pon – Pt | 18:00 – 00:00 | 128.6% | Stawka 14.99 euro brutto.
Pon – Pt | 00:00 – 06:00 | 140% | Stawka 16.32 euro brutto.
Sobota | 06:00 – 00:00 | 140% | Stawka 16.32 euro brutto.
Sobota | 00:00 – 06:00 | 185.7% | Stawka 21.65 euro brutto.
Niedziela | 06:00 – 00:00 | 185.7% | Stawka 21.65 euro brutto.
Niedziela | 00:00 – 06:00 | 214.2% | Stawka 24.97 euro brutto.
Nadgodziny:
Pon – Pt | 18:00 – 06:00 | 150 % | Stawka 17.49 euro brutto.
Sobota | 18:00 – 06:00 | 175 % | Stawka 20.41 euro brutto.
Niedziela | 18:00 – 06:00 | 200 % | Stawka 23.32 euro brutto.
Święta | 200% | Stawka 23.32 euro brutto.

Większość usług rozpoczyna się o 06:30, 07:00 i 07:30.

Wymagania:

  • brak sztucznych paznokci i rzęs
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B
  • dyspozycyjność na okres czasu min. 3 miesiące

Co oferujemy?

  •  wynagrodzenie 11,66€/ h brutto (podstawa) + dodatki zmianowe oraz
    dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 8,7% dochodów brutto – naliczane od godz. podstawowych
  •  dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
  •  bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy samochodem zapewnionym przez firmę
  •  profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca)
  •  opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy
  •  wyposażone zakwaterowanie (odpłatne 104€/ tyg.)  oraz ubezpieczenie zdrowotne (odpłatne 33,51€/ tyg.)
  •  wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu
  •  dodatek 10€/ tyg. netto za pełnienie funkcji kierowcy